Целосно гола Станија - старлетата предизвика „бура“ со врелата снимка од туш кабина

Станија Добројевиќ е учесник во реалното шоу „Задруга“. Во туш кабината каде што нема заштитна врата, Станија се туширала, секако гола, без да стави некаква заштита од камерите, па снимката од нејзиното туширање стана хиот на интернет, а се прошири со брзина на светлината.

Можеби ја заштитила својата фризура од пареата, но своето тело од камерите не.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

27.02.2019 - 10:22

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега