Целосен пресврт со времето - Невреме низ Македонија, ова се температурите

Невреме во неколку градови низ Македонија, а врне и дува силен ветер и во Скопје.

Ова се температурите вечерва:

 

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.08.2019 - 19:47

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега