Цела Хрватска гледаше во регистерската табличка на еден Чех: Испрати јасна порака за Валејтајн

На социјалните мрежи често знаат дека се појавуваат фотографии од необични регистарски таблички, на кои редовно се расположуваат корисниците.

Таков беше и случајот со фотографијата од БМВ направена во Хрватска.

Човекот не е од таа земја, туку од Чешка, но сите му ја разбраа пораката.

Неговата регистрација јасно вели: „Јас сум сингл“. Ако никој друг, спонзорушите сигурно ќе се израдуваат.

Ko zna ima li čovik kakve šanse, prid Valentinovo...

Posted by Dnevna doza prosječnog Dalmatinca on Monday, 8 February 2021

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.02.2021 - 18:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега