Цела болница славеше откако бабичка го победи Ковид-19 (ВИДЕО)

85-годишна бабичка успеа да го победи коронавирусот, па од нејзината победа направи вистински повод за славење.

Радосната старица беше испратена од болницата со силен аплауз од страна на медицинските лица.

03.04.2020 - 23:41

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега