Цел Вимблдон гледаше во нејзиниот труднички стомак - славниот тенисер и неговата сопруга чекаат бебе

31-годишната Ким Сирс дошла на Вимблдон да го бодри својот сопруг Ендиј Мерј меѓутоа, нејзината комбинација која го открива трудничкиот стомак предизвика бура на социјалните мрежи.

Тесни фармерки и туфнеста туника биле доволни за сите на социјалните мрежи да се запрашаат дали Ким навистина е бремена.

Kim i Endi Marej

Парот веќе има деца, но досега не е официјално објавено дека чекаат принова.

Ким цело време го криела стомакот со голема чанта и јакна, а за време на мечот навивала за својот сопруг.

Trudila se da sakrije stomak torbom i jaknom

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.07.2019 - 21:36

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега