Цел регион ја осудува дека е љубовница - таа се огласи по 9 месеци молк

Целиот регион ја осудува Луна Џогани, ќерката на пејачката Анабела, која беше во Задруга со оженетиот пејач Слоба. Во шоуто влезе и неговата сопруга Кија која ја однесе победата вчера и си доби 50.000 евра, додека Луна како второпласирана доби автомобил.

Луна се огласи откако се врати дома.

- Ви благодарам за се што доживеавте со мене овие девет месеци, и што ми пруживте љубов. Моја победа сте вие. Луна не отиде, допрва стигна, напиша таа.

 

 

 

21.06.2018 - 19:43

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега