Цеца за прв пат се огласи за снаата: „Опасна е"

Идната снаа на Цеца Ражнатовиќ, Богдана Родиќ пред некој ден заедно со нејзините пријателки, но и со Анастасија Ражнатовиќ славеше моминска вечер, а сега Цеца се огласи за својата снаа.

- „Немав време да помогнам во ораганизација на тој посебен ден за Богдана, но нејзините сестри, другарки, кумата и Анастасија успеа успешно да организираат. Бев поканета, но не можев да одам. Искрено, не ни знам како си поминаа бидејќи ниту една немаше време да ми раскаже. Јас сум зафатена по цел ден околу свадбата и сега му помагам на Вељко да ја орагнизира својата моминска вечер која ќе се одржи во недела. Многу ни е забрзано темпото, станувам во 6 часот наутро, а легнувам доцна бидејќи имам настапи“ вели Ражнатовиќ.

Додава дека снаата и е опасна и го завела син и.

- „Опасна ми е снаата, го заведе Вељко, но јас не се мешам во тоа, само можам да се пошегувам и да кажам секој автобус има последна станица“  вели Цеца.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.11.2019 - 13:54

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега