Цеца поради експлозија ја напушти вилата во Белград

 

Вилата на Цеца во Белград е целосно поплавена. Сѐ се случило затоа што котелот за греењ вода експлодирал и го наполнил приземјето од куќата со вода. 

Цеца во тој момент не била дома, но веднаш ѝ било јавено.Покрај котелот се наоѓаат инсталации за електрична енергија за целата вила, па струјата е итно исклучена.

Мајсторите морале дури и да ги срушат ѕидовите за даобезбедат влез на пумпите од цистерните и да ја извлечат водата.

 

 

 

 

11.08.2017 - 18:32

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа