Царовска се фотографираше со своите колеги: „За овој тим небото е лимит“ (ФОТО)

Министерката за образование и наука во заминување, Мила Царовска на социјалните медиуми објави фотографија со своите колеги во МОН, каде напиша дека „За овој тим, небото е лимит“.

На описот на фотографиите исто така напиша „Покажавме дека државата може подобро“.

14.01.2022 - 15:28

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега