Бура носи се пред себе: Најстрашните моменти од невремето во Грција фатени на камера (ВИДЕО)

Седум лица повредени во невреме во Грција, а во соопштението се наведува дека се повредени стотина лица. 

Социјалните мрежи се преплавени од фотографии и виде од фотографии и снимки од сташното невреме.

а ова се едни од најстрашните видеа постирани од страшното невреме на Неа Каликратија и Дикели.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

11.07.2019 - 11:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега