Бујните гради во прв план: Салма Хајек им се заблагодари на обожавателите со секси фотографија

Селма Хајек (54) им се заблагодари на своите следбеници на Инстаграм со сет фотографии кои ги воодушевија. Зошто? Затоа што со нив славната актерка ги прослави своите 17 милиони следбеници на Инстаграм, а воедно покажа дека е силна и… секси!

За оваа пригода, актерката позира во зелен лелеав фустан, кој совршено го истакна нејзиното бујно деколте.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Salma Hayek Pinault (@salmahayek)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

18.01.2021 - 23:12

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега