„Брзо, тргни го тоа“ - водителка најавила прогноза, а во кадар се појавило ова

 

Програмите во живо се секогаш најинтересни за публиката, особено кога ќе се случи нешто неочекувано, па некој од презентерите ќе направи гаф.

Таков „инцидент“ се случил и во српската телевизија РТС во емисијата „Ова е Србија“. Водителката најавила временска прогноза, но очигледно нејзината колешка имала други намери и планови.

Погледнете како изгледало сето тоа:

 

 

 

13.10.2017 - 11:37

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа