Брутална ликвидација во Мексико: Среде бел ден нападнаа возач на погребална кола (ВИДЕО)

Вооружени луѓе среде бел ден , во понеделникот во Мексико направиле заседа за возач на погребална кола и го нападнале.

Снимки од сигурносните камери на бензиската, како маж нишани на возачот на погребалната кола, додека соучесниокот го отвара прозорецот на задната врата и му пука во глава.

Властите не го откриле идентитетот на жртвата, а не објавиле ни дали се работи за мафијашка пресметка.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

23.08.2019 - 22:33

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега