Бритни Спирс стави силикони, па не престанува да се фали со нив

 

Со години Бритни Спирс била незадоволна со обликот и големината на своите гради, па нејзиното момче Сем Асгари ја изненадил и ѝ подарил пластична операција, па пејачката си ги зголеми градите.

После хируршкиот зафат, Бритни неколку пати се пофалила на Инстаграм.

 

 

 

13.09.2017 - 15:05

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа