Бритни Спиерс ги изненади фановите: Пејачката се тетовираше по целото тело, па порача дека малку се занела (ФОТО)

Бритни Спиерс ги изненади своите фанови откако обави фотогтрафија на која се гледа дека е „тетовирана“ по целото тело со смеса која се прави од билки, а цртежите кои се нанесуваат на телото траат од седум до педесет дена.

Таа во својата објава напиша дека малку се занела со кана.

„Малку се занесов со кана.Мислев на втората фотографија да имам малку боемски стил...Не сум сигурна зошто ми се рацете на колковите. Мислам дека сакам внимание“ напишала Бритни под фотографијата.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

29.07.2020 - 18:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега