Брена никогаш не ја видела снаата да готви: „Подобро е Александра на друго место да го поминува слободното време“

Фолк ѕвездата Лепа Брена не ја крие радоста дека нејзиниот сопруг е добар готвач, но за разлика од него нејзината снаа Алескаддра Пријовиќ нема допирна точка со кујна.

Брена вели дека подобро е Александра попаметно да си го кориости времето.

- Не сум ја видела да готви нешто посебно, бидејќи има многу работа околу бебето.Мислам дека е многу поважно да помине квалитетно време со своето семејство и свеото дете, отколку да сецка компири и да прави мусака- рекла Брена.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

14.10.2019 - 22:25

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега