Бремената мајка скокнала да ја спаси но залудно: На славниот спортист му почина детето, тој скршен

Славниот американски скијач Боди Милер ја доживеа најголемата трагедија кога неговото деветмесечно бебе падна во базен и почина.

Малата Емелејн паднала во базенот во дворот, а и покрај обидите да се спаси, сепак реанимацијата не била успешна.

Познатиот олимпиец за светските медиуми изјави кратко дека тој и семејството се скршени и не знаеле дека таква болка може да постои.

Инаку, бремената мајка на детето била на забава со него и кога не го видела во близина поедна минута излегла да го бара. Бремена скокнала д аја спаси, но залудно.

 

 

 

13.06.2018 - 18:17

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега