Бред Пит уловен како ја напушта болницата во инвалидска количка (ФОТО)

Холивидската ѕвезда Бред Пит бил фотографиран додека во инвалидска количка го изнесуваат од медицинскиот центар во Беверли Хилс.

„Њујорк пост“ објавил фотографии на коишто се гледа како славниот актер се обидува да се скрие под очилата, но сепак не успеал во тоа.

Факт е дека холивудската ѕвезда во вакво издание малкумина би го препознале, носи и заштитна маска поради пандемијата, па може да се каже дека целосно се „камуфлирал“.

Покрај Пит одел и телохранителот, а странските медиуми откриле дека актерот најверојатно имал операција на умникот.

„Тоа не е ништо, стоматолошки зафат“, изјавил извор за „Пејџ сикс“.

На фотографиите што ги објави и „Пејџ сикс“ 57-годишниот актер е во придружба на неговиот телохранител.

Иако не е познато за каков зафат имал Бред Пит, сепак е јасно дека морал да биде испратен од болницата во количка, поради веќе утврдената политика во медицинските центри во САД, која се користи за да се избегне каква било повреда кај пациентите при напуштање на болниците.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by New York Post (@nypost)

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.04.2021 - 14:18

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега