Бранови од 14 метри ги дрмаат зградите - Беснее бурата Глорија

Неверојатни снимки од огромни бранови од 14 метри беснеат и прават хаос во Шпанија. 

Бурата Глорија веќе однесе шест животи, а сега се појави застрашувачко видео од неа.

Еден Британец исчезна во бурата.


 

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.01.2020 - 19:59

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега