Бранислава по раскинувањето со Аца Лукас исчезна, а потоа објави секси фотографија да му покаже на Лукас што изгубил

 

Бранислава Пашајлија во својата секси фотка напиша: „Црна магична жена“.

По кратката и бурна романса со Аца Лукас, Бранислава Пашајлија, ги избриша сите налози на социјалните мрежи и исчезна од јавноста. Сепак 20 дена подоцна, се врати и објави секси слика во црн фустан на кој доминираше нејзиното деколте.

Бранислава себе си, си се опиша со зборовите: „Црна магична жена“…

… А многумина прокоментираа дека на овој начин му покажала на Лукас, што тој изгбил.

 

 

 

11.08.2017 - 20:50

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа