Брачен пар нападнат во кафеана во Кисела Вода

 

30-тина минути по полноќ во Полициската станица Кисела Вода, 33-годишната  Д.С.Д од Скопје пријавила дека  во угостителски објект на булеварот  „Борис Трајковски“ таа и нејзиниот сопруг Б.Д. (32) од Скопје биле физички нападнати од неколку лица.

Се работи на расчистување на случајот.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.06.2019 - 14:54

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега