Боки13 и неговиот татко не дојдоа кај Русковска

Во Обвинителството денеска освен Фросина Ременски, поканет бил и Бојан Јовановски кој е првообвинет во Рекет, за увид во доказите за истрагата за меѓународниот Сојуз, но тој не дошол иако добил покана да се појави со татка си.

- „Јас правев увид во доказите, наместо мојот клиент“, потврди Дуковски за А1он, но не кажа зошто Јовановски не дошол на увидот како што правеше претходно. 

Увид моментално прави Ременски.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

13.12.2019 - 10:40

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега