Боки13 до сопругата на Камчев: Памтите дека ми правевте вечери?

Македонскиот шоумен и сопственик на 1Тв. Бојан Јовановски познат како Боки13, кој е првоосомничен за случајот Рекет, денеска во судница ја испрашува сопругата на Орце Камчев.

- Преќутувам и толерирам за да не дојде до сцена, ама вие двајца си правите муабет наместо испитување, ги опомена судијката Васка Николовска.

Јовановски ја праша Камчева какви биле нивните средби.

- Гледам поменњето ве држи, кажете, дали се сеќавате на вечерите во вашата велелепна палата, ја праша Боки Камчевска.

Напомена и дека подготвувала посебни вечери за него.

Судењето е во тек.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.12.2019 - 12:05

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега