Боки13: Аман бе луѓе осудете ме и да си одиме

„Аман бе луѓе ништо не ми дозволувате, осудете ме и да си одиме“.

Ова го рече Бојан Јовановски познат како Боки13 на денешното рочиште за случајот „Рекет“ во кое сведочи Ана Камчева.

Судењето е сеуште во тек а атмосферата е тензична.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

10.12.2019 - 13:11

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега