Богов ќе ги презентира проекциите на НБРМ пред членките на СКМ

Гувернерот на Народната банка на Република Македонија Димитар Богов денеска пред членките на Стопанската комора на Македонија ќе ги презентира проекциите на НБРМ за наредниот период.

Обраќањето на гувернерот Богов ќе се одржи во Стопанската комора. 

11.11.2013 - 08:40
Фото: 
Нова Македонија

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега