Близначките дадоа илјадници долари за разубавување, а сега завршија на антидепресиви: „Она што мислевме дека е убаво сега ни изгледа грдо“

Откако потрошиле 150 илјади фунти на пластични операции, за разубавување, близначките Ана и Луси Десинк станаа интересни за медиумите па почнаа да пишуваат за нив.

Девојките ги зголемиле уните, градите, а направиле и ласерски третмани и трајна шминка.

Но после после се тие велат дека сега жалат поради естетските корекции и дека посакуваат да го вратат природниот изглед.

- За она што мислевме дека е убаво, сега ни е грдо- рекле тие.

Поради ситуацијата во која се наоѓаат сега тие зимаат и антидепресиви.

-Се срамиме од тоа што си го направивме на себе, но сепак мора да се носиме со тоа- рекле тие.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

21.05.2019 - 12:08

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега