Бизарна несреќа во Пробиштип, завршил со скршен череп

Околу 23 часот синоќа се случила бизарна несреќа во Пробиштип.

Во полиција било пријавено дека 68-годишниот Б.Ј. од Пробиштип паднал од скали пред семејната куќа, при што се здобил со тешки телесни повреди.

Тој со скршеница на основа на черепот бил пренесен во Клиниката во Штип.

 

 

 

14.02.2018 - 10:00

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа