Битолчанка и нејзините малолетни деца пронајдени и вратени дома

На 16. февруари во 19:00 часот во СВР Битола, 34-годишниот М.С. од Битола пријавил дека од домот се оддалечила неговата сопруга 24-годишната Е.С., заедно со нивните малолетни деца на возраст од три и една година. 

Како што информира МВР, вчера во 12:30 часот во СВР Битола било приајевено дека Е.С. заедно со нејзините малолетни деца биле пронајдени и вратени дома.

 

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.02.2020 - 15:24

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега