Битолчанец бара помош од полицијата - ги нема неговата сопруга и двете деца

 

Вчера во 19:00 часот во СВР Битола, 34-годишниот М.С. од Битола пријавил дека од домот се оддалечила неговата сопруга 24-годишната Е.С., заедно со нивните малолетни деца на возраст од три и една година. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицата, информира МВР.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

17.02.2020 - 15:53

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега