Бил донесен во тешка состојба - маж починал на токсикологија

 

Маж починал на Клиниката за токсикологија, информира МВР.

„Вчера во 19:10 часот во СВР Скопје било пријавено дека во Kомплексот клиники „Мајка Тереза“ – Клиника за токсикологија имало починато машко лице. Според пријавеното, лицето во клиниката дошло во тешка состојба и по кратко време починало. Извршен бил увид. Полицијата работи на расчистување на случајот“, соопштуваат од МВР.  

 

 

 

Добивајте вести на Viber

16.09.2019 - 16:40

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега