Бикини, песок и совршени облини: Сестрите Кајли и Кендал разголени, но едната од нив со зголемени гради за неколку „броја“

Кајли Џенер на Инстаграм сподели низа фотографии  на кои позира во минијатурно бикини во провокативни пози, но најмногу внимание коментари и лајкови имаше на онаа на која таа позира со нејзината сестра Кендал во песокот на плажата.

 
 
 
View this post on Instagram

rise and fucking shine

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on Mar 3, 2020 at 9:34am PST

Сепак фановите забележаа дека нејзините гради изгледаат поголеми за неколку броја.

Веднаш почнаа шпекулации дека таа направила естетски зафат и ги зголемила градите, што таа веќе со години наназад тоа упорно го негира.

 

 
 
 
View this post on Instagram

pucci babies

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on Mar 4, 2020 at 4:58pm PST

 
 
 
View this post on Instagram

TALK TO ME NICE

A post shared by Kylie  (@kyliejenner) on Mar 3, 2020 at 12:33pm PST

 

 

 

Добивајте вести на Viber

05.03.2020 - 13:22

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега