Бесната Рада го нападнала Харис среде кафеана поради ова што ѝ го сторил

 

Српската фолк пејачка Рада Манојловиќ важи за трпелива и одмерена дама, но кога некој ќе ја испровоцира, таа нема влакна на јазикот.

Во овој случај настрадало нејзиното момче, пејачот Харис Берковиќ.

Кога Рада пристигнала навреме во кафеаната забележала дека го нема нејзиното мо че, кое веќе требало да биде таму и да ја чека. Кога се појавил по половина час настанал хаос.

Рада почнала да вреска и да се расправа, му објаснувала како е ужасно ладно и дека смрзнала чекајќи го. Харис се извинив, а потоа продолжиле со уживање во вечерта, пишуваат српските медиуми.

 

 

 

23.09.2017 - 14:59

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа