Беше една од најзгодните актерки, а сега се здебелила до непрепознатливост

 

 

Ева Лонгорија ги изненадила сите кога заедно со својот сопруг Хосе Бастон се појавила на венчавката на Серена Вилијамс.

За оваа пригода избрала сина полупроѕирна креација, која некому би му стоела совршено. Креацијата само истакнала колку некогашната секс-икона се здебелила и опуштила, што разочарало многу од нејзините фанови.

 

 

 
 

 

 

 

 

18.11.2017 - 12:20

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа