Беквалац: "Тој е мртов за мене, нека гние во затвор"

 

Наташа Беквалац откако беше претепана и за жал по лошо стана топ тема во регионот, вели дека сопругот е мртов за неа, дека местото му е во затвор и дека не сака да чуе за него никогаш повеќе.

Таа на блиски пријатели рекла дека се надева дека ќе гние во затвор откако ја претепал пред бебето кое го добија пред само два месеци.

Курир.рс пренесува дека Наташа е под голем стрес и страв за себе и пред се за децата.

Комуницира само со сестрите и родителите.

 

 

 

 

17.04.2018 - 08:34

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа