Беквалац се тепала и со поранешниот сопруг: Сведок открива што се случувало зад затворени врати

 

Наташа Беквалац беше во брак со Данило Икодиновиќ со кој ја има првата ќерка, па по разводот поради наводно неверство од двете страи, се омажи за Љуба Алексиќ, потоа по две години се разведе, а трета љубов и е Лука Лазукиќ кој ја претепа, по што таа веднаш поднесе барање за развод.

Извор за српските медиуми тврди дека наташа и во бракот со Љуба имала насилни кавги и пресметки, па дека така пукнала љубовта.

- Таа во многу наврати од бес го гаѓаше со пепелници, фен за коса...а кога сфатија дека отишле предалеку таа и ракометарот се разведоа, вели изворот.

Наводно се карале за нејзините патувања со сестрите, тоа што тој не и доаѓал на настапи, бидејќи бил повлечен и не сакал да се експонира.

Инаку, по малтретирањето од Лука, наташа ги собра своите работи и си замина, а поднесе и барање за развод и старателство.

Лука тврди дека не ја тепал.

 

 

 

22.04.2018 - 10:21

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега