Беквалац повторно на лудиот камен, пејачката ги шокираше фановите со најновата објава

Српската пејачка често прави шеги на своја сметка. Наташа Беквалац слободното попладне го искористи за комуникација со фановите на Инстаграм каде одговарала на нивните прашања врзани за кариерата, но и за приватниот живот, а едно од нив посебно ја насмеа.

Таа доби понуда за брак.

-Сакаш ли да се омажиш за мене?, кратко гласеше прашањето кое го доби, на што таа одговори: „Како да не, само тебе те чекав“.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

06.03.2020 - 21:46

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега