Беа заедно долго време: Поранешниот македонски пар се сретна, па го направи ова

Од почетокот на нивната врска поминаа доста години, а пак од нивното раскинување околу пет. Јана Бурчевска и Виктор од Идол беа заедно, а сега се најдоа пак на иста сцена, пренесе Вистина.

Таа сега е мажена и има дете, но сепак со Виктор функционираат како пријатели, па споделија и фотографија.

 

 

 

 

14.09.2018 - 08:50

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега