Беа најретка тројка на светот: Кога ќе видите сега како изгледаат, ќе останете без текст

Животот на сијамските блзинаи воопшто не е лесен, уште до почетокот се соочени со многу потешкотии и предизвици. Најлошо од се е што често умираат во рок од недела дена од раѓањето. 

Овие сијамски близнаци се разликуваат од другите, погледнете ја ниваната приказна во следново видео:

 

Sestre Garrison by coolPick

 

 

 

21.04.2017 - 14:37

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа