„Баш си се уништила„Остри критики на сметка на изгледот на Ана Николиќ (фото)

 

После разводот пејачката Ана Николиќ,, пред неколку дена за првпат по раѓањето на нејзнината ќерка Тара се појави во јавноста.

За големиот „камбек“ на пејачката се зборување на големо, а посебно поради вишокот килограми по бременоста.

Ана најави дека напорно вежба и изгубила килограм, но се чини дека не е баш така.

Таа се појави облечена во црно, од глава до петици, а повеќе од евидентно беше дека таа сеуште не се вратила во форма, а и на Инстаграм објави неколку фотографии а нејзините фанови не беа сложни. Едни велеа дека изгледа одлично, додека другите пак ја критикуваа и пишуваа дека може да се поруди повеќе.

Погледнете како изгледа:

 

 

 

 

 

16.12.2017 - 12:23

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа