Балотели дозволи девојка му да спие со сите во Реал Мадрид, ако „кралевите“ го елиминираат Дортмунд

Марио Балотели фудбалерот на Милан, ја понуди својата девојка сексипилната Фани Негушу, на фудбалерите на Реал Мадрид, со тоа што ќе им дозволи на сите да спијат со неа, но не потенцираше дали заедно или секој одвоено. Сепак за да падне ваквиот дил, „кралевите“ ќе мора да ја елиминираат Борусија Дортмунд во полуфиналето. Ова ќе биде извонредно тешка задача, за тимот на Мурињо. Но, сега имаат дополнителен мотив за тоа. 

најчитано сега