Балканец „врти“ јагне, а Швајцарец го гасне со противпожарен апарат (ВИДЕО)

 

На социјалните мрежи се појави видео кое, наводно, е снимено во Швајцарија и стана хит откако го објавија српските медиуми.

Повозрасниот човек Дејан наводно е од Балканот, односно Босна и Херцеговина, па решил во дворот да „врти“ јагне, но тоа го разбесне неговиот сосед.

Помладиот маж дотрчал во неговиот двор со противпожарен апарат со кој го изагсна огнот и не му дозволи на балканецот да го испече јагнето.

Ова видео наводно е снимено во Швајцарија.

12.05.2022 - 14:07

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега