Атрактивната русокоса ги извади градите: „Не можам да дочекам да ги видите“ (ФОТО)

Ќерката на легендарниот музичар Лајонел Ричи, Софија станува се попопуларна на социјалните мрежи.

Со своите провокативни фотографии привлекува сѐ повеќе и повеќе мажи на Инстаграм.

Во овој момент ја следат 6,3 милиони луѓе, а има и зошто.

Таа во јавноста е позната како поранешна девојка на Џастин Бибер и Луис Хамилтон, но и сегашна девојка на Скот Дисик, поранешен партнер на Кортни Кардашијан.

 
 
 
View this post on Instagram

Can’t wait for you guys to see

A post shared by Sofia Richie (@sofiarichie) on Feb 13, 2020 at 9:13pm PST

27.02.2020 - 19:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа