Атрактивната портпаролка на ФК Војводина го краде вниманието на конференциите

На конференциите за медиуми на ФК Војводина често главната ѕвезда е атрактивната портпаролка на клубот, Сања Беба Кружевиќ, пишуваат српските медиуми.

Прес-конференциите на Војводина станаа хит во регионот токму поради портпаролката, а таа на стекна огромна слава.

На Инстаграм ја следат повеќе од 33.000 луѓе, а убавата Србинка неодамна објави и фотографии во бикини, каде доби голем број комплименти.

 

 
 
 
View this post on Instagram

Don't stop at the stop sign

A post shared by Beba Kruzevic (@sanjabebaaa) on Sep 9, 2020 at 3:14am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

Playin' life

A post shared by Beba Kruzevic (@sanjabebaaa) on Aug 26, 2020 at 7:33am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Beba Kruzevic (@sanjabebaaa) on Jul 14, 2020 at 11:28am PDT

 
 
 
View this post on Instagram

@noemi_fashionstudio Follow for many more New collection available!

A post shared by Beba Kruzevic (@sanjabebaaa) on Jun 17, 2020 at 7:53am PDT

 

 

 

Добивајте вести на Viber

23.09.2020 - 23:40

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега