Апсење во Илинден

 

Во 16,30 часот вчера полициски службеници од СВР Скопје на булеварот “Илинден“ го лишиле од слобода 40-годишниот Б.М. од Скопје затоа што при извршен преглед кај него била пронајдена марихуана.

По документирање на случајот против него ќе биде поднесен соодветен поднесок.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

25.01.2020 - 10:42

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега