Апсење на скопскиот аеродром

 

Вчера во 22:30 часот на Граничен премин „Аеродром Скопје“ при пасошка контрола било констатирано дека 31-годишниот Ѓ.Ѓ. од Скопје се наоѓа на листата  со мерка „Апси”.

Во 23:55 часот тој бил предаден на полициски службеници од Полициската станица Кисела Вода за понатамошна постапка.

 

 

 

10.11.2018 - 10:54

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега