Апсење на Бит Пазар

Во 10.05 часот, полициски службеници од СВР Скопје на подрачјето на Бит пазар, го лишиле од слобода 43-годишниот В.Б. од Скопје, затоа што при извршен преглед кај него била пронајдена марихуана.

По документирање на случајот, против него ќе биде поднесен соодветен поднесок.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

15.01.2020 - 10:20

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега