Април носи голема љубов за овие хороскопски знаци

 

Девица

Девиците ги чека вистинска љубовна авантура. До сега, не сте уживале во вашата врска како што е сега. Користете ја вашата страст и љубов, бидејќи тоа ќе ве направи и двајцата среќни.

Сигурно следната недела ќе уживате во незаборавните интимни искуства кои ќе ве испратат директно во облаците.

Шкорпија

Шкорпија е апсолутен победник во љубовниот хороскопот овие денови. Ѕвездите се целосно на ваша страна и нудат одлични можности за интересни интимни искуства.

Крај на здодевност во кревет! Веќе влеговте во период во кој ќе се кандидирате и ќе ги покажете вашите најбурни карактеристики. Страста ќе биде надчовечна за Шкорпијата

 

 

 

15.04.2018 - 13:48

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега