Апатурај за Сител: Нема План „Б“ за членство во НАТО

Поранешниот портпарол на НАТО Алијансата и сега заменик-помошник генерален секретар на НАТО, Апатурај, во интервју за Сител говореше за референдумот.

Според него нема план Б за членство во НАТО.

 

 

 

 

13.09.2018 - 20:02

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега