Апасиев: Денес, сефте, пратеник на СДС ми рече „здраво" у ходник

Денес, сефте, пратеник на СДС ми рече „здраво" у ходник, напиша пратеникот од Левица, Димитар Апасиев.

-Да не сум го грешел нешто у животов - запраша Апасиев.

 

 

 

Добивајте вести на Viber

22.09.2020 - 13:54

 

 

 

 

 

 

 

Редакцијата на Press24 не сноси никаква одговорност за коментарите. Бидејќи се генерираат преку Facebook за нив важат правилата и условите на социјалната мрежа

најчитано сега