Анџелина Џоли си стави силикони

После двостраната масектомија холивудската дива Анџелина Џоли си стави силикони во облик на солза за да изгледаат што е можно поприродно.

Покрај тоа што Џоли имала 87% шанси да добие рак, за нејзината одлука да ги отстрани двете дојки допринесува и фактот што нејзината мајка имала карцином на градата, а нејзината баба починала од рак на јајниците.

 

најчитано сега